't Veld 2011

 
 
Naam
Woonplaats
Leeftijd
Vereniging
TIJD
Dames t/m 44 jaar  5 km
 
 
 
 
 
 
1
Jessica van Diepen
Zijdewind
15
 
TAV '80
0:23:12
 
2
Femke Klaver
Nieuwe Niedorp
14
 
TAV '80
0:27:24
 
3
Alise de Jong
Nieuwe Niedorp
13
 
TAV '80
0:27:24
 
4
Leah de Jong
Nieuwe Niedorp
11
 
TAV '80
0:28:24
 
5
Martine Bakker
Winkel
 
 
 
0:29:45
 
6
Anita Kok
't Veld
38
 
TAV '80
0:29:58
Dames 44 jaar en ouder 5 km
 
 
 
 
 
 
1
Nel Leegwater
't Veld
51
 
 
0:23:04
 
2
Marga Blom
't Veld
55
 
TAV '80
0:28:49
Heren t/m 49 jaar 5 km
 
 
 
 
 
 
1
Jan-Arie Portegijs
Breezand
18
 
Dokev
0:17:31
 
2
René Bruin
't Veld
13
 
TAV '80
0:20:45
 
3
Alexander Kok
't Veld
44
 
TAV '80
0:26:46
Heren 50 jaar en ouder 5 km
 
 
 
 
 
 
1
Henk Evers
Schagen
64
 
TAS '82
0:22:13
 
2
Ruud Keizer
Lutjewinkel
 
 
TAS '82
0:25:39
Dames t/m 44 jaar 10 km
 
 
 
 
 
 
1
Cuny van der Kroon
Nieuwe Niedorp
42
 
HERA
0:41:28
Dames 45 jaar en ouder 10 km
 
 
 
 
 
 
1
Lida Deen
Winkel
45
 
HERA
0:40:47
 
2
Marijke Krutzen
Schoorl
48
 
PK
0:41:04
 
3
Riet Tas
Groote Keeten
62
 
Vet. Ned.
0:50:58
 
4
Tineke Schipper
Oude Niedorp
54
 
TAV '80
1:01:48
 
5
Wannie van Zoonen
Winkel
60
 
 
 
Heren t/m 49 jaar 10 km
 
 
 
 
 
 
1
Peter Tas
't Zand
40
 
Dokev
0:36:39
 
2
Ruud Doodeman
Warmenhuizen
45
 
Nova
0:36:58
 
3
Chris Koenis
Utrecht
24
 
 
0:39:04
 
4
Wilco van der Kuijt
Heerhugowaard
44
 
HERA
0:39:20
 
5
Fred Smit
Waarland
48
 
 
0:39:29
 
6
Erik van der Schee
Schoorl
48
 
 
0:39:56
 
7
Jos Blankendaal
Waarland
46
 
TAV '80
0:47:59
 
8
Richard Conijn
Waarland
38
 
TAV '80
0:48:30
 
9
Ruud van der Gulik
't Veld
46
 
 
0:54:54
Heren 50 jaar en ouder 10 km
 
 
 
 
 
 
1
Peter Rietveld
Heerhugowaard
52
 
HERA
0:35:34
 
2
Peter Dekker
Heerhugowaard
52
 
HERA
0:39:49
 
3
Vok de Wit
Zijdewind
54
 
TAV '80
0:40:46
 
4
Theo Tas
't Zand
63
 
 
0:44:13
 
5
Lex de Boer
Avenhorn
63
 
Loopgroep Hoorn
0:45:20
 
6
Jan Bakker
Wervershoof
67
 
Vet. Ned.
0:45:58
 
7
Peter Jacobs
Den Helder
53
 
Noordkop
0:47:37
 
8
Kees Klaver
Winkel
59
 
TAV '80
0:51:52
 
9
Gijs Honing
Blokker
66
 
Vet. Ned.
0:56:24
 
 
 
 
 
 
 
 








Uitslag jeugd:



500 meter jongens 5/6 jaar

1. Dennis Konijn

2. Luuk Veldman

3. Sem Slijkerman

 

500 meter jongens 7/8 jaar


500 meter meisjes 5/6 jaar

1. Mara Fledderman

2. Donique Ursem

3. Yoja Wijnker

 

500 meter meisjes 7/8 jaar

1. Lex Duys

2. Daan v Diepen

3. Lars Slijkerman

 

1. Michelle v d Gulik

2. Sacha de Jong

3. Mandy Stoop

1000 meter jongens 9/10 jaar


1000 meter meisjes 9/10 jaar

1. Sil de Jong

2. Sam de Wever

3. Jim v/d Kroon

 

1. Carmen v/d Kroon

2. JoŽlle Wijnker

3. Naomi Veldman

1000 meter jongens 11/12 jaar


1000 meter meisjes 11/12 jaar

1. Pieter de graaf

2. Joep Blankendaal

3. Jurgen Konijn

1. Merel Hoekenga

2. Renee Kolken

3. Roos Poland